Uwaga
Serwis Wedalia jest portalem tematycznym prowadzonym przez Grupę Wedamedia. Aby zostać wedapedystą, czyli Użytkownikiem z prawem do tworzenia i edycji artykułów, wystarczy zarejestrować się na tej witrynie poprzez złożenie wniosku o utworzenie konta, co można zrobić tutaj. Liczymy na Waszą pomoc oraz wsparcie merytoryczne przy rozwoju także naszych innych serwisów tematycznych.

Kategoria:Do edycji

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Tu znajdują się strony, kategorie, podkategorie z artykułami wymagającymi edycji, a także zakres innych prac edycyjnych do wykonania, w tym formatowania, kategoryzacji i wyglądu interfejsu.

Prace edycyjne do zrobienia:

  • Skopiowanie z innych wiki (bratnich i obcych) lub utworzenie brakujących artykułów wyświetlanych na czerwono w treści tych istniejących już w serwisie
  • Zrobić Drzewo kategorii do wstawienia na Stronę główną
  • Oznaczenie szablonem:zwb wszystkich artykułów pochodzących z Wikibooks
  • Przypisanie artykułów do odpowiednich kategorii według Drzewa kategorii podanego na Stronie głównej
  • Oznaczenie kategorii odpowiednimi kategoriami nadrzędnymi według Drzewa kategorii podanego na Stronie głównej
  • Posprzątać Wedalia z wikibooksowych pozostałości (archiwa, ogłoszenia, dyskusje itp.) skopiowanych wraz z potrzebnymi stronami książek i skryptami
  • Edycja rozpoczętych podręczników z kategori Zalążki, ale przed jej rozpoczęciem należy sprawdzić stan zaawansowania nad daną pozycją w Wikibooks, aby nie powielać czyjejś pracy. Jesli na tamtym portalu dany podręcznik jest bardziej zaawansowany niż w Wedatece, to nalezy go do nas skopiować w całości lub brakujące, nowe strony.

Obecnie w tej kategorii nie ma stron ani plików.