Uwaga
Serwis Wedalia jest portalem tematycznym prowadzonym przez Grupę Wedamedia. Aby zostać wedapedystą, czyli Użytkownikiem z prawem do tworzenia i edycji artykułów, wystarczy zarejestrować się na tej witrynie poprzez złożenie wniosku o utworzenie konta, co można zrobić tutaj. Liczymy na Waszą pomoc oraz wsparcie merytoryczne przy rozwoju także naszych innych serwisów tematycznych.

Plik:Mentalizm demo.pdf

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Mentalizm_demo.pdf(0 × 0 pikseli, rozmiar pliku: 3,77 MB, typ MIME: application/pdf)

Opis

Mentalizm

Mnemonika, mowa ciała, hipnoza, sugestia, perswazja, NLP, iluzja, wykrywanie kłamstwa i inne w jednym miejscu. Niniejsza książka jest podstawową wersją książki Mentalizm - kompendium wiedzy, dostępnej w sieci.

Licencja

Ja, twórca tego pliku, niniejszym udostępniam go na poniższych licencjach:
GNU
Udziela się zgody na kopiowanie, dystrybucję i/lub modyfikację tego pliku na warunkach licencji GNU Free Documentation License w wersji 1.2 lub nowszej, opublikowanej przez Free Software Foundation. Kopia tekstu licencji umieszczona została na stronie Tekst licencji GNU Free Documentation License. Dostępne jest również jej polskie tłumaczenie.
Creative Commons License
Creative Commons Attribution iconCreative Commons Share Alike icon
Ten plik udostępniany jest na licencji Creative Commons
Attribution ShareAlike w wersjach 2.5, 2.0 oraz 1.0.Możesz wybrać, którą licencję chcesz zastosować.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasWymiaryUżytkownikOpis
aktualny22:07, 29 cze 20210 × 0 (3,77 MB)Wedun (dyskusja | edycje)Mentalizm Mnemonika, mowa ciała, hipnoza, sugestia, perswazja, NLP, iluzja, wykrywanie kłamstwa i inne w jednym miejscu. Niniejsza książka jest podstawową wersją książki ''[http://mnemotechnik-mnemonika.blogspot.com/p/mentalizm-ebook.html Mentalizm - kompendium wiedzy]'', dostępnej w sieci. == Licencja == {{self|GFDL|cc-by-sa-2.5,2.0,1.0}}