Uwaga
Serwis Wedalia jest w trakcie konfiguracji i testowania oraz wprowadzania treści. Dlatego nie wszystko jeszcze działa jak należy, co oznacza, że na przykład niektóre artykuły nie wyświetlają się poprawnie z braku ustawionych szablonów, modułów czy formatek css. Możecie jednak śledzić rozwój tego bratniego projektu Wedamedii na żywo oraz już teraz uczestniczyć w jego tworzeniu jako zarejestrowani Użytkownicy - wedapedyści. Utworzenie konta jest bardzo proste i można to zrobić tutaj.

Wedalia:Portal użytkowników

Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wedalia potrzebuje właśnie Ciebie! Razem zbudujemy bibliotekę wikiksiążek - wolnych i dostępnych dla każdego. Na początku możesz spróbować pisać w brudnopisie - miejscu, gdzie możesz robić wszystko, aby zobaczyć, jak działa wiki.

Skorzystaj ze strony pomocy; aby zaś uzyskać pomoc innych użytkowników napisz o tym w Barze, gdzie możesz przyłączyć się do już prowadzonych dyskusji.

Dla swojej wygody możesz utworzyć konto użytkownika - jednak modyfikować i dodawać nowe artykuły możesz zacząć już teraz, bez konieczności rejestracji.

O Wedalii edytuj

O Wedalii

Czym jest Wedalia a czym nie jest i jakie są różnice między Wikipedią i WedapediąInformacje prawnePrawa autorskie

Komunikacja

Kwestie techniczneProśby do administratorówProśby do administratorów interfejsuWedapedyści potrzebujący pomocyTablica ogłoszeń

O projekcie

O WedaliiStatystyki

Wedapedyści

Użytkownicy Wedalii najczęściej są jednocześnie wikipedystami edytującymi Wikipedię, a niektórzy z nich także wikiwedystami rozwijającymi projekt Wikiwedii i jej bratnich serwiwsów (Lechicon, Wedun, Wawilon).